top of page

KORFEZ PANSIYON & CAMPING

1-Kamp girişinde uygulanan kimlik bildirme sistemi (KBS) gereği tüm misafirlerimizin kimlik bilgileri mutlaka gereklidir.

2-Kamp ücretleri ilk girişte peşin olarak alınır. Konaklamanın uzaması halinde ek süre kadar peşin ödeme alınır.

3-Konaklayan misafirlerimiz 12 yaşından itibaren ücrete tabidir. Çocuk indirimi ve öğrenci indirimi vs. indirimler işletmemizde bulunmamaktadır.

4-Konaklayan misafirlerimizin yanına ziyaretçi olarak gelenlerden günlük ücret alınmaktadır. Ziyaretçi kampı en geç 21:00'da terk etmesi gerekmektedir.

5-Çim zeminde açıkta ateş yakmak için belirtilen yerler dışında odun, kömür, gas ve benzeri ateş kesinlikle yakılamaz. Yakılmasına izin verilmez.

6-Mangal ücretsiz olarak verilmektedir.

7-Kamp alanımızda elektrik sadece şarj ve aydınlatma amaçlı kullanılır. Kettle ve çay makinesi vb. elektrikli ocak kullanılamaz.

8- 8 yaşına kadar olan çocuklar lavabolara girerken yetişkinleri tarafından götürülmeli ve saat  22:00 itibari ile ailelerinin yanında olmalıdırlar.

9-Kamp alanımızda aydınlatma armatürlerine zarar verecek şekilde top oynamak tehlikeli ve yasaktır.

10-Kamp alanımızda müzik sesi saat 22:00'da kısılmaktadır. 23:00'da tamamen kapanır. Sohbet ve ses tonumuz ise diğer kamp arkadaşlarımızı rahatsız etmeyecek kadar kısarız.

 

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

WhatsApp1111 Image 2023-07-03 at 21.12.45.jpg
bottom of page